KONST / Litografier / Grafiskt blad 15628391
nr 1562 8391
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, Travhästar, 30x64 cm, yttermått inklusive ram: 36x70 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:09:52
11/9 18:15:15
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund